تبلیغات
miniToons.ir - دانلود کارتون و انیمیشن‌های کوتاه - والاس و گرومیت - Wallace and Gromit
  مینی تونز - دانلود کارتون و انیمیشن‌های کوتاه  

ارتباط با ما

آدرس ایمیل:
minitoons.ir@gmail.com

به ما بپیوندید در
صفحه رسمی انیمیشن‌های کوتاه

تبلیغات

انیمیشن‌های کوتاه: والاس و گرومیت - Wallace & Gromitکمپانی آردمن انیمیشن (به انگلیسی: Aardman Animations, Ltd) یک شرکت انیمیشن‌سازی بریتانیایی می‌باشد که دفتر مرکزی آن در بریستول انگلستان واقع است. این شرکت برنده جایزه بهترین شرکت انیمیشن‌سازی بریتانیا شده‌است. انیمیشن‌های معروفی هم‌چون والاس و گرومیت، فرار مرغی و بر آب رفته توسط این شرکت ساخته شده‌اند.
والاس و گرومیت شخصیت‌های اصلی یک سری فیلم کوتاه و یک فیلم بلند انیمیشن بودند که نمایش‌شان در سراسر جهان با استقبال و توجه زیادی روبرو شد. تمام کاراکترهای این انیمیشن‌های انگلیسی از یک اسکلت فلزی با روکش خمیر مجسمه سازی ساخته شدند و فیلمبرداری آنها به روش فریم به فریم صورت گرفته‌است. فیلم‌ها به شرح ماجراهایی که پیرامون والاس شخصیت انسانی داستان که یک مخترع فراموشکار و البته عاشق‌ پنیر بود و سگ خانگی‌ باهوشش گرومیت اتفاق می‌‌افتاد و تلاش این تیم دونفره را برای حل مسائل و معماهای قصه به نمایش می‌گذاشت. جالب است بدانید که به دلیل شهرت این دو کاراکتر، شخصیت‌های والاس و گرومیت تبدیل به نماد نسل جدید فرهنگ و نماد انگلیس شدند بگونه‌ای که شبکه خبری BBC به آنها عنوان “یکی از بهترین و محبوب‌ترین ستاره‌های انگلیسی” را داد. تاثیرگذاری آنها به حدی بود که موسسه Icons نقش این دو را در بهبود چهره بریتانیا در سراسر جهان بیشتر و موثرتر از هر شخصیت سیاسی رسمی این کشور می‌داند.
چهار فیلم کوتاه والاس و گرومیت که با مدت زمانی در حدود ۳۰ دقیقه تهیه شدند عبارت بودند از A Grand Day Out (در سال ۱۹۸۹) ، فیلم The Wrong Trousers (سال ۱۹۹۳) ، فیلم A Close Shave (سال ۱۹۹۵) و فیلم A Matter of Loaf and Death (سال ۲۰۰۸) و فیلم بلندشان هم که The Curse of the Were-Rabbit نام داشت با زمان ۸۵ دقیقه در سال ۲۰۰۵ بر پرده سینماها اکران شد.
شما میتوانید تمامی انیمیشنهای کوتاه والاس و گرومیت را از بخش زیر (با کلیک بر روی انیمیشن مورد نظر) به صورت رایگان دانلود نمایید.

       
Loaf & Death
- 2008 -
        
   
       
A Close Shave
- 1995 -
 
   
       
Wrong Trousers
- 1993 -
 
   
       
Grand Day Out
- 1989 -
 
   

عضویت

Google Groups
با عضویت در این خبرنامه جدیدترین انیمیشن های اضافه شده به سایت به ایمیل شما ارسال خواهند شد.
پس از ارسال اطلاعات یک ایمیل حاوی دعوت نامه برای شما ارسال خواهد شد (لطفا پوشه اسپم ایمیل خود را نیز چک نمایید).

تبلیغات